TS Stal Śrubiarnia
facebook
łść

PIŁKA RĘCZNA - III miejsce w I turnieju Cracovia Ladies Cup!

2 miejsce szczypiornistek w klasyfikacji III ligi kobiet!!!

NASZE SIATKARKI PÓŁFINAŁACH MISTRZOSTW POLSKI!!!

łść

Piłka ręczna - wyniki

ŚLĄSKA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ - MŁODZICZKI, ROCZNIK 2000
 
SEZON 2014/2015
 
 
 
 
MIEJSCE ZESPÓŁ                           KOLEJKA PUNKTY
1 KS ZGODA RUDA ŚLĄSKA 3 6
2 TS STAL ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 5 6
3 KPR RUCH CHORZÓW 2 4
4 MOSM TYCHY 2 2
5 MTS ŻORY  2 2
6 SPR POGOŃ 1945 ZABRZE 3 2
7 KS SOŚNICA GLIWICE 3 2
8 MKS SKARBEK TARNOWSKIE G 2 0
9 UKS 6 POLHO CHUCHÓW 2 0

 

 

ŚLĄSKA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ - JUNIORKI, ROCZNIK1996-1997
 
SEZON 2014/2015
 
 
 
 
 

ŚLĄSKA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ - III LIGA KOBIET
 
SEZON 2013/2014
 
 
 
 
 
  
MIEJSCE ZESPÓŁ MECZE PUNKTY
  TS STAL ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 0 0
  SOŚNICA GLIWICE 0 0
  MOSM TYCHY 0 0
  UKS START PIETROWICE WLK 0 0

 

Runda:      
       
    1 kolejka
2014-04-06 UKS Start Pietrowice Wielkie  - MOSM Tychy
2014-04-06 TS Stal Śrubiarnia Żywiec  - KS Sośnica Gliwice
       
    2 kolejka
2014-04-13 MOSM Tychy  - KS Sośnica Gliwice
2014-04-13 UKS Start Pietrowice Wielkie  - TS Stal Śrubiarnia Żywiec
       
    3 kolejka
2014-04-27 TS Stal Śrubiarnia Żywiec  - MOSM Tychy
2014-04-27 KS Sośnica Gliwice  - UKS Start Pietrowice Wielkie
       
Runda:      
       
    4 kolejka
2014-05-11 MOSM Tychy  - UKS Start Pietrowice Wielkie
2014-05-11 KS Sośnica Gliwice  - TS Stal Śrubiarnia Żywiec
       
    5 kolejka
2014-05-18 KS Sośnica Gliwice  - MOSM Tychy
2014-05-18 TS Stal Śrubiarnia Żywiec  - UKS Start Pietrowice Wielkie
       
    6 kolejka
2014-05-25 MOSM Tychy  - TS Stal Śrubiarnia Żywiec
2014-05-25 UKS Start Pietrowice Wielkie  - KS Sośnica Gliwice

 


 

 
ŚLĄSKA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ - JUNIORKI

SEZON 2013/2014 
 
 
MIEJSCE ZESPÓŁ MECZE PUNKTY STOUNEK BRAMKOWY
KS SOŚNICA GLIWICE 4 7 155 - 96
KPR RUCH CHORZÓW 4 7 160 - 104
MTS ŻORY 4 4 124 - 114
TS STL ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 4 2 99 - 150
5 UKS START PIETROWICE WLK 4 0 89 - 161
 
1 kolejka
2013-10-06 10:00 KPR Ruch Chorzów - TS Stal Śrubiarnia Żywiec  46 :18 (23:5)
2 kolejka
PAUZA - TS Stal Śrubiarnia Żywiec
3 kolejka
  
2013-10-20 12:30 TS Stal Śrubiarnia Żywiec - UKS Start Pietrowice Wlk. 30 : 24
4 kolejka 
2013-10-23 15:45 KS Sośnica Gliwice - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 45:26 (19:10)
5 kolejka
  
2013-10-29 17:00 TS Stal Śrubiarnia Żywiec - MTS Żory 25 : 35 (10 : 16)
Runda: II
6 kolejka
2013-11-19 17:00 TS Stal Śrubiarnia Żywiec - KPR Ruch Chorzów 21:36 (12:17)
7 kolejka
TS Stal Śrubiarnia Żywiec - PAUZA
8 kolejka
2013-12-01 15:00 UKS Start Pietrowice Wlk. - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 0:10
9 kolejka
2013-12-10 17:00 TS Stal Śrubiarnia Żywiec - KS Sośnica Gliwice 20:41 (9:18)
10 kolejka
2013-12-18 18:30 MTS Żory - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 49:27 (16:17)
 
Baraże 10-12.01.2014
1/4 Mistrzostw Polski 07-09.02.2014
1/2 Mistrzostw Polski 21-23.02.2014
Finał Mistrzostw Polski 10-15.03.2014
 

ŚLĄSKA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ - MŁODZICZKI

 
SEZON 2013/2014 
 
TABELA
MIEJSCE ZESPÓŁ ROZEGRANE MECZE ZDOBYTE PUNKTY

STOSUNEK BRAMKOWY
(po 3 kolejce)

7 MOSM II TYCHY 6 4 86-58
3 POLONIA MOSIR ŁAZISKA GÓRNE 5 10 54 - 24
1 MOSM I TYCHY 5 10 132 - 35
2 UKS PR RUCH I CHORZÓW 5 10 92 - 23
4 UKS CZTERNASTKA CZĘSTOCHOWA 5 8 63 - 84
10 TS STAL ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 5 0 50 - 106
8 UKS ROMI JASTRZĘBIE ZDRÓJ 6 3 51 - 82
6 MTS ŻORY 6 6 72 - 70
5 UKS PR RUCH II CHORZÓW 6 7 66 - 98
11 UKS 6 POLHO CZUCHÓW 6 0 29 - 134
9 KS SOŚNICA GLIWICE 5 2 42-33
                                                  źródło: www.facebook.com/SlaskiZwiazekPilkiRecznej?fref=ts
 
1 kolejka   
2013-09-23 17:00 TS Stal Śrubiarnia Żywiec - UKS Czternastka Częstochowa          24 : 28 (13 : 14)   
2 kolejka
2013-10-02 15:00 MOSM I Tychy - TS Stal Śrubiarnia Żywiec                                            50 : 9 (25: 5)
3 kolejka
2013-10-10 17:00 TS Stal Śrubiarnia Żywiec - MTS Żory                                                    17:24 (8:14)
4 kolejka
 2013-10-17 17:00 TS Stal Śrubiarnia Żywiec - UKS PR Ruch II Chorzów 16:18 (6:9)
5 kolejka
2013-10-28 15:00 UKS ROMI Jastrzębie Zdrój - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 20:5 (10:5)
6 kolejka
TS Stal Śrubiarnia Żywiec - PAUZA
7 kolejka
2013-11-18 16:30 UKS 6 Polho Czuchów - TS Stal Śrubiarnia Żywiec  17:47 (6:21)
8 kolejka.
2013-11-21 17:00 TS Stal Śrubiarnia Żywiec - MOSM II Tychy 15:23 (7:14)
9 kolejka
2013-11-28 17:00 TS Stal Śrubiarnia Żywiec - KS Sośnica Gliwice 16:22 (10:12)
10 kolejka
2013-12-05 17:00 TS Stal Śrubiarnia Żywiec - UKS PR Ruch I Chorzów 14:45 (8:26)
11 kolejka
2013-12-16 15:45 Polonia MOSiR Łaziska Górne - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 22:7 (13:2)
Runda: II
12 kolejka
2014-02-03 15:30 UKS Czternastka Częstochowa - TS Stal Śrubiarnia Żywiec ss.
13 kolejka
2014-02-06 17:00 TS Stal Śrubiarnia Żywiec - MOSM I Tychy 
14 kolejka
2014-02-17 15:00 MTS Żory - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 
15 kolejka
2014-02-24 15:00 UKS PR Ruch II Chorzów - TS Stal Śrubiarnia Żywiec
16 kolejka
2014-02-27 17:00 TS Stal Śrubiarnia Żywiec - UKS ROMI Jastrzębie Zdrój 
17 kolejka
PAUZA - TS Stal Śrubiarnia Żywiec
18 kolejka
2014-03-13 17:00 TS Stal Śrubiarnia Żywiec - UKS 6 Polho Czuchów 
19 kolejka
2014-03-24 15:00 MOSM II Tychy - TS Stal Śrubiarnia Żywiec 
20 kolejka
2014-03-31 15:45 KS Sośnica Gliwice - TS Stal Śrubiarnia Żywiec ss.
21 kolejka
2014-04-07 15:00 UKS PR Ruch I Chorzów - TS Stal Śrubiarnia Żywiec ss.
22 kolejka
2014-04-10 17:00 TS Stal Śrubiarnia Żywiec - Polonia MOSiR Łaziska Górne ss.
 

 

Finał Pucharu ZPRP 4-7.06.2014

    III TURNIEJ JUNIOREK W PIŁCE RĘCZNEJ
     0 PUCHAR STAROSTY RACIBORSKIEGO
 

    21 LUTEGO 2013

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. TS Stal Śrubiarnia Żywiec
2. UKS Handball 28 Wrocław
3. MTS Żory
4. UKS Start Pietrowice Wielkie
5. SPR Pogoń 1945 Zabrze


MVP TURNIEJU:            Sylwia Libionka (Śrubiarnia Żywiec)

AJLEPSZA BRAMKARKA: Dominika Glabik (Handball Wrocław)

WYNIKI
DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
UKS START PIETROWICE WLK TS STAL ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 12 : 11
MTS ŻORY SPR POGOŃ 1945 ŻABRZE 13 : 8
HANDBALL 28 WROCŁAW TS STAL ŚRUBIARNIA ŻYWIEC  8 : 11
MTS ŻORY UKS START PIETROWICE WLK 16 : 6
SPR POGOŃ 1945 ZABRZE HANDBALL 28 WROCŁAW 9 : 9
TS STAL ŚRUBIARNIA ŻYWIEC MTS ŻORY 18 : 15
SPR POGOŃ 1945 ZABRZE UKS START PIETROWICE WLK 5 : 7
MTS ŻORY HANDBALL 28 WROCŁAW 10 ; 13
TS STAL ŚRUBIARNIA ŻYWIEC SPR 1945 POGOŃ ZABRZE 13 : 8
HANDBALL 28 WROCŁAW UKS STAR PIETROWICE WLK 12 : 9

                                                                                         


                MECZE KONTROLNE -  FERIE 2013

  2013-02-11 TS Stal Śrubiaribia Żywiec  - Agrykola Warszawa (chłopcy 98')         20-29     
  2013-02-13 Kadra Śląska 98'                  - TS Stal Śrubiarnia Żywiec                      33-22     
  2013-02-14 Kadra Śląska 99'                  - TS Stal Śrubiarnia Żywiec                      29-28     
  2013-02-19 Reprezentacja Polski 97'    - TS Stal Śrubiarnia Żywiec                      33-15


ŚLĄSKA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ JUNIOREK

SEZON 2012/2013

1 kolejka
   2012-09-13   17:00   UKS 31 Rokitnica Zabrze       - UKS ROMI Jastrzębie Zdrój        36-24 (18-11)
   2012-09-12   18:30   TS Stal Śrubiarnia Żywiec     - MKS Start Michałkowice             20-33 (11-15) RELACJA
   2012-09-12   17:00   KS Zgoda Ruda Śląska          - KS Sośnica Gliwice                    26-29 (10-14)
   2012-09-15   18:30   KPR Ruch Chorzów                - SMS Żywiec                              45- 4   (21- 2)
2 kolejka    
    2012-09-19   15:00   UKS ROMI Jastrzębie Zdrój  - SMS Żywiec                                28-15 (18- 6)
    2012-09-19   15:30   KS Sośnica Gliwice              - KPR Ruch Chorzów                    25-24 (14-17)
    2012-09-21   16:00   MKS Start Michałkowice       - KS Zgoda Ruda Śląska               19-30 (12-19)
    2012-09-22   11:00   UKS 31 Rokitnica Zabrze     - TS Stal Śrubiarnia Żywiec           40-18 (23- 9)  RELACJA
3 kolejka  
   2012-09-26   17:30   TS Stal Śrubiarnia Żywiec     - UKS ROMI Jastrzębie Zdrój        29-33 (11-14)  RELACJA
   2012-09-26   17:00   KS Zgoda Ruda Śląska          - UKS 31 Rokitnica Zabrze           28-21 (14-12)
   2012-09-28   15:00   KPR Ruch Chorzów                - MKS Start Michałkowice           31-21 (18-11)
   2012-09-22   12:00   SMS Żywiec                           - KS Sośnica Gliwice                  17-39 (11-20)
4 kolejka   
   2012-10-04  15:00   UKS ROMI Jastrzębie Zdrój     - KS Sośnica Gliwice                   23-25 (12-11)
   2012-10-05  16:00   MKS Start Michałkowice        - SMS Żywiec                                39-16 (18- 8)
   2012-10-03  17:00   UKS 31 Rokitnica Zabrze       - KPR Ruch Chorzów                    23-17 (11- 6)
   2012-10-07  11:00   TS Stal Śrubiarnia Żywiec     - KS Zgoda Ruda Śląska               18-32 ( 9-16)RELACJA
5 kolejka
   2012-10-30  16:00   KS Zgoda Ruda Śląska          - UKS ROMI Jastrzębie Zdrój         34-23 (14- 9)
   2012-10-12  15:00   KPR Ruch Chorzów                - TS Stal Śrubiarnia Żywiec         37-16 (17- 9)RELACJA
   2012-10-13  13:00   SMS Żywiec                           - UKS 31 Rokitnica Zabrze            22-38 (11-16)
   2012-10-10  15:30   KS Sośnica Gliwice                - MKS Start Michałkowice            35-26 (17-13)
6 kolejka   
    2012-10-17  15:00   UKS ROMI Jastrzębie Zdrój     - MKS Start Michałkowice           28-20 (10- 9)
    2012-10-17  17:00   UKS 31 Rokitnica Zabrze       - KS Sośnica Gliwice                    32-35 (13-18)
    2012-11-28  19:00   TS Stal Śrubiarnia Żywiec     - SMS Żywiec                               25-20 (11- 9) RELACJA
    2012-10-17  17:00   KS Zgoda Ruda Śląska          - KPR Ruch Chorzów                    37-31 (20-17)
7 kolejka
    2012-10-26  15:00   KPR Ruch Chorzów                 - UKS ROMI Jastrzębie Zdrój      39-21 (22-11)
    2012-10-28  12:00   SMS Żywiec                            - KS Zgoda Ruda Śląska             24-36 (10-17)
    2012-10-25  16:00   TS Stal Śrubiarnia Żywiec      - KS Sośnica Gliwice                   30-21 (16-11)  
    2012-10-26  16:00   MKS Start Michałkowice         - UKS 31 Rokitnica Zabrze           25-34 (10-16)
 
Runda: II         
8 kolejka
    2012-11-07  15:00   UKS ROMI Jastrzębie Zdrój     - UKS 31 Rokitnica Zabrze           30-35  (15-17)
    2012-11-09  16:00   MKS Start Michałkowice         - TS Stal Śrubiarnia Żywiec          30-20             

    2012-11-07  15:30   KS Sośnica Gliwice                 - KS Zgoda Ruda Śląska               31-24 (16-14)
    2012-11-10  12:00   SMS Żywiec                            - KPR Ruch Chorzów                     29-35 (13-19)
9 kolejka
    2012-11-17  12:00   SMS Żywiec                            - UKS ROMI Jastrzębie Zdrój          16-28 ( 7-15)
    2012-11-16  15:00   KPR Ruch Chorzów                 - KS Sośnica Gliwice                      19-19 ( 6-13)
    2012-11-14  17:00   KS Zgoda Ruda Śląska            - MKS Start Michałkowice              45-21 (23-14)
    2012-11-17  11:00   TS Stal Śrubiarnia Żywiec       - UKS 31 Rokitnica Zabrze             25-41 (10-21)
10 kolejka  
    2012-11-14  15:00   UKS ROMI Jastrzębie Zdrój     - TS Stal Śrubiarnia Żywiec            38-32 (20-17)
    2012-11-21  17:30   UKS 31 Rokitnica Zabrze         - KS Zgoda Ruda Śląska                 32-26 (17-10)
    2012-11-23  16:00   MKS Start Michałkowice          - KPR Ruch Chorzów                       14-49 ( 8-21)
    2012-11-21  15:30   KS Sośnica Gliwice                  - SMS Żywiec                                 32-25 (16-12)
11 kolejka
    2012-11-28  15:30   KS Sośnica Gliwice                 - UKS ROMI Jastrzębie Zdrój           25-15 (13- 7)
    2012-12-01  12:00   SMS Żywiec                             - MKS Start Michałkowice               25-23 (13-11)
    2012-12-04  15:00   KPR Ruch Chorzów                  - UKS 31 Rokitnica Zabrze              26-34 (14-16)
    2012-12-01  10:00   KS Zgoda Ruda Śląska            - TS Stal Śrubiarnia Żywiec            50-23 (23-15) 
12 kolejka
    2012-12-05  15:00   UKS ROMI Jastrzębie Zdrój     - KS Zgoda Ruda Śląska                  15-19 ( 7- 8)
    2012-12-05  18:30   TS Stal Śrubiarnia Żywiec       - KPR Ruch Chorzów                       33-42 (16-25)  
    2012-12-08  11:00   UKS 31 Rokitnica Zabrze         - SMS Żywiec                                  38-15 (16- 5)
    2012-12-10  18:30   MKS Start Michałkowice          - KS Sośnica Gliwice                      18-39 ( 6-15)
13 kolejka
    2012-12-14  16:00   MKS Start Michałkowice         - UKS ROMI Jastrzębie Zdrój             14-24 ( 7-15)
    2012-12-12  15:30   KS Sośnica Gliwice                 - UKS 31 Rokitnica Zabrze                27-22 (14-12)
    2012-12-14  17:30   SMS Żywiec                            - TS Stal Śrubiarnia Żywiec              26-30 (15-16)  

    2012-12-14  15:00   KPR Ruch Chorzów                 - KS Zgoda Ruda Śląska                    30-33 (14-16)
14 kolejka
    2012-12-19  15:00   UKS ROMI Jastrzębie Zdrój     - KPR Ruch Chorzów                         17-43 ( 6-26)
    2012-12-19  17:00   KS Zgoda Ruda Śląska           - SMS Żywiec                                     42-19 (25-10)
    2012-12-19  17:30   KS Sośnica Gliwice                - TS Stal Śrubiarnia Żywiec                32-18 (17-10)  

    2012-12-19  17:50   UKS 31 Rokitnica Zabrze        - MKS Start Michałkowice                   40-10 (21- 5)
 
MIEJSCE ZESPÓŁ PUNKTY  BRAMKI
1 KS SOŚNICA GLIWICE 25 414 - 319
2 KS ZGODA RUDA ŚLĄSKA 22 420 - 317
3 UKS 31 ROKITNICA ZABRZE 22 466 - 326
4 KPR RUCH CHORZÓW 17 466 - 326
5 UKS ROMI JASTRZĘBIE 12 347 - 382
6 MKS START MICHAŁKOWICE 6 313-436
7 TS STAL ŚRUBIARNIA ŻYWIEC 6 337 - 475
8 SMS MTB ŻYWIEC 2 254 - 436