łść

Aktualności

2013-09-24
HISTORYCZNY MECZ MŁODZICZEK ZA NAMI!
Nasze młodziczki 23 września zagrały swój pierwszy mecz w Śląskiej Lidze Piłki Ręcznej i spisały się naprawdę rewelacyjnie. Już od pierwszej minuty pokazały, że mimo krótkiego stażu treningowego, będą walczyły i to one wyszły na prowadzenie 2:0. Bardziej doświadczone przeciwniczki nie pozwoliły jednak uzyskać zbyt wysokiej przewagi i cała pierwsza połowa to wyrównana gra obu ekip zakończona wynikiem 13:14 dla przyjezdnych. W drugiej połowie Częstochowianki szybko uzyskały 3-bramkową przewagę i mimo kilkukrotnej próby przełamania wyniku przez żywieckie piłkarki, utrzymały ją do końca meczu. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 24:28 dla Czternastki Częstochowa.