łść

Aktualności

2012-12-14
STALOWE NAJLEPSZE W ŻYWCU - XIII KOLEJKA ŚLPR JUNIOREK

W rewanżowym spotkaniu żywieckich drużyn, które odbyło się 14 grudnia 2012, ponownie lepsze okazały się zawodniczki TS STAL ŚRUBIARNI ŻYWIEC wygrywając z SMS ŻYWIEC 26:30 (15:16). Pierwsza połowa to wyrównana gra obu ekip i dopiero w 29 minucie prowadzenie dała nam bramka zdobyta z ataku szybkiego przez Klaudię Kamińską. W drugiej połowie Stalowe szybko "odskoczyły" rywalkom na 4-punktową przewagę dzięki skutecznym rzutom Sylwii Libionki (mimo krycia indywidualnego) oraz Patrycji Puchacz. Śrubki w tym meczu zagrały zespołowo i na każdej pozycji stwarzały zagrożenie rzutowe. Do grona zdobywczyń bramek, obok wyżej wymienionych, dopisały się w pięknym stylu Ania Ficoń, Justyna Duraj i Agnieszka Rodak. Nasze dziewczyny już do końca spotkania kontrolowały wynik głównie dzięki dobrej grze w obronie całego zespołu i znakomicie spisujących się w bramce Weronice Barcik i Kseni Gołuch. Cały mecz obfitował w wiele ciekawych akcji ku zadowoleniu kibiców zgromadzonych na hali w Korbielowie.