łść

Aktualności

2018-10-17
Pierwsze mecze ligowe za nami

Nasze młodziczki rozegrały swoje dwa pierwsze mecze ligowe. Odbyły się one w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie panowała świetna, sportowa atmosfera. Najpierw rozegrany został mecz z drużyną BKS Bielsko-Biała. Bez żadnych problemów mecz ten zakończył się wynikiem 2:0 na naszą korzyść. Następnie po drugiej stronie siatki stanęli gospodarze. W tym meczu Stalowe musiały wykazać się nieco bardziej niż w poprzednim starciu. Pierwszy set był bardzo emocjonujący lecz ostatecznie zakończył się wynikiem 27:25 dla naszych Żywczanek! Druga partia, to także niezła dawka emocji, jednak ostatecznie to nasze siatkarki pokonały rywalki 2:0. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w grze ligowej!

Po pierwszych meczach siatkarek, tabele rozgrywek prezentują się dla nas wyśmienicie!
Po dwa mecze rozegrała każda z naszych kategorii - juniorki, kadetki i młodziczki - w żadnym NIE TRACĄC NAWET JEDNEGO SETA!
To sprawia, że na ten moment zajmujemy w tabeli 1 miejsce! (Wyjątkiem są młodziczki, co wynika wyłącznie z ilości rozegranych spotkań).
Te statystki są dla Stalowych jeszcze większą motywacją, mamy więc nadzieje, że w najbliższym tygodniu znów będziemy mogli cieszyć się z kompletnych zwycięstw!