łść

Aktualności

2018-03-01
Świetny mecz szczypiornistek

Po wyjazdowym zwycięstwie w Katowicach, teraz przyszła kolej na rewanżowe spotkanie z Czuchowem w śląskiej lidze młodziczek. Na wyjeździe Stalówki grające bez kilku kluczowych zawodniczek przegrały minimalnie, dlatego z niecierpliwością czekały na ten rewanż. Śrubki od początki mocno zaczęły w defensywie i uzyskały prowadzenie 5:0, które przez resztę meczu stopniowo powiększały.

Po wyjazdowym zwycięstwie w Katowicach, teraz przyszła kolej na rewanżowe spotkanie z Czuchowem w śląskiej lidze młodziczek. Na wyjeździe Stalówki grające bez kilku kluczowych zawodniczek przegrały minimalnie, dlatego z niecierpliwością czekały na ten rewanż. Śrubki od początki mocno zaczęły w defensywie i uzyskały prowadzenie 5:0, które przez resztę meczu stopniowo powiększały.Na przerwę Stalowe schodziły z prowadzeniem 20:7. Po przerwie zawodniczki drużyny gości próbowały gonić wynik, ale nie mogły znaleźć sposobu na bardzo dobrze funkcjonującą obronę Śrubek. Liczne kontry skutecznie zakończone bramkami doprowadziły zawodniczki Śrubiarni do zwycięstwa 37:23.
Na pochwałę zasługuje cały zespół, każda z zawodniczek zagrała tego dnia bardzo dobre spotkanie. Pięknie rozegrane kontry, skuteczne podania, rzuty z dystansu, gra skrzydłami oraz z kołem, a do tego kilka świetnych interwencji obu bramkarek. To jeden z piękniejszych występów Stalowych w Śląskiej Lidze Młodziczek. Gratulujemy!!