TS Stal Śrubiarnia
facebook
łść

Aktualności

2017-12-20
Pierwszy turniej Międzynarodowej Ligi Czesko-Polsko-Słowackiej za nami!

W miniony weekend 2 zespoły z Czech, 2 ze Słowacji i 2 z Polski rywalizowały ze sobą w Łodygowicach. Polskę reprezentowała TS Stal Śrubiarnia Żywiec-organizator turnieju i MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice. Nasze Stalowe rozegrały bardzo dobre spotkania z czeską Porubą (remis) i Karviną, z którą nieznacznie przegrały w końcówce meczu. Świetne spotkanie rozegrały również na zakończenie turnieju ze słowackim Trencinem.

W miniony weekend 2 zespoły z Czech, 2 ze Słowacji i 2 z Polski rywalizowały ze sobą w Łodygowicach. Polskę reprezentowała TS Stal Śrubiarnia Żywiec-organizator turnieju i MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice. Nasze Stalowe rozegrały bardzo dobre spotkania z czeską Porubą (remis) i Karviną, z którą nieznacznie przegrały w końcówce meczu. Świetne spotkanie rozegrały również na zakończenie turnieju ze słowackim Trencinem.Mimo przegranej kilkoma bramkami nasze uczennice  grające całą drugą połowę bez bramkarki, która w wyniku doznanej kontuzji nie mogła kontynuować gry, zdobyły uznanie wśród widzów i trenerów za nieustępliwość oraz walkę do końca.
Królem strzelców turnieju została nasza zawodniczka Klaudia Habla. W najlepszej siódemce turnieju znalazła się również nasza zawodniczka Marta Piecuch, uznana za najlepszą obrotową.


Serdeczne podziękowania kierujemy dla firmy Elta Polska- Pierre Baguette za wsparcie naszego turnieju, zwłaszcza Pani Ani Olszy.
Dziękujemy również wszystkim osobom, które włączyły się w pomoc przy organizacji turnieju: Panu Jarosławowi Rozmusowi, Pani Małgorzacie Pępek, rodzicom, zawodniczkom, ratownikom medycznym oraz Pani Izie Janoszek z radia ESKA. Pozdrawiamy :)


Komentarze użytkowników

łść
łść
Dodaj komentarz
Komentarz został wysłany i zostanie opublikowany po akceptacji administratora

Imię*
Podaj imię !!!

Komentarz*
Komentarz nie może być pusty !!!

Kod z obrazka*
Nieprawidłowy kod z obrazka !!!

* Pole wymagane