TS Stal Śrubiarnia
facebook
łść

Aktualności

2017-03-13
NASZE SIATKARKI PÓŁFINAŁACH MISTRZOSTW POLSKI!!!

Udało się! Siatkarki TS Stal Śrubiarnia Żywiec wywalczyły sobie awans do PÓŁFINAŁÓW MISTRZOSTW POLSKI! Ten spektakularny sukces dziewczyny zapewniły sobie swoją ciężką pracą i walecznym charakterem! Gratulujemy zawodniczkom i trenerowi oraz z niecierpliwością czekamy na kolejne osiągnięcia!

Nasze Juniorki podołały bardzo ciężkiemu zadaniu. W pierwszym meczu po drugiej stronie siatki stanęła drużyna ze Świdnicy i z nimi Żywczanki bez znaczących problemów wygrały 3:0 (25:18, 25:22, 25:18). Po obiedzie i krótkim odpoczynku, przyszła pora na kluczowy tego dnia mecz: Żywiec - Kluczbork. To pełne walki i zawziętości spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 3:2 (22:25, 25:20, 22:25, 25:22, 15:8) dla zawodniczek Stali!! Za mecz należą się ogromne gratulacje, bo zarówno jedna, jak i druga drużyna pozostawiła na parkiecie całe swoje serce.

W kolejnym meczu nasze reprezentantki zmierzyły się z drużyną MUKS Poprad Stary Sącz. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 (25:16, 22:25, 25:12, 25:21) dla naszych siatkarek, który dał Żywczankom gwarancję udziału w 1/2 MISTRZOSTW POLSKI!!

Na koniec pozostał do rozegrania mecz z gospodyniami turnieju MKS'em Dąbrową Górniczą. Mimo ogromnej motywacji i walki, Żywczankom zmęczenie chyba dało się we znaki, bo nie zdołały pokonać świetnie grającego rywala. Mimo to, gratulujemy dzielnej postawy, którą nasze siatkarki zachowały do końca!
Choć siatkarki SMS ŻAPN nie wygrały ostatniego spotkania, nie zmienia to faktu, że w dniach 17-19 marca wezmą one udział w 1/2 MISTRZOSTW POLSKI! To naprawdę rewelacyjne osiągnięcie, dlatego dziewczynom gratulacje należą się już teraz.


Chcieliśmy także poinformować, że z parkietu nasze zawodniczki, mimo wyniku, schodziły podbudowane, a to dzięki niezwykłym kibicom, którzy w licznej, bo aż 30-sto osobowej grupie zameldowali się na trybunach z "niezbędnikiem" kibica (tzn. Barwami wymalowanymi na twarzy, trąbkami, uśmiechami i całym zapasem motywacyjnych przyśpiewek). Ta niespodzianka to niewątpliwie najlepsza nagroda jaką mogły otrzymać dziewczyny za trzydniowe zmagania! Dziękujemy!

 


Komentarze użytkowników

łść
łść
Dodaj komentarz
Komentarz został wysłany i zostanie opublikowany po akceptacji administratora

Imię*
Podaj imię !!!

Komentarz*
Komentarz nie może być pusty !!!

Kod z obrazka*
Nieprawidłowy kod z obrazka !!!

* Pole wymagane