Aktualności

2013-11-06
DOBRA GRA - NIESTETY BEZ PUNKTÓW

5 listopada 2013  przeciwko MTS ŻORY swoje kolejne spotkanie w ŚLPR rozegrały juniorki TS STAL ŚRUBIARNIA ŻYWIEC. Niestety nie udało się zdobyć punktów, chociaż dyspozycja naszych szczypiornistek była dobra.
Od początku spotkania aż do 25 minuty gra obu ekip była bardzo wyrównana, jednkak ostatnie 5 minut pierwszej połowy należało do naszych przeciwniczek, które zdobyły 7 bramek z rzędu. Po 30 minutach na tablicy widniał wynik 10 : 16 na korzyś rywalek. Po przerwie żywieckie szczypiornistki ruszyły do odrbiania strat, czego efetem było zmniejszenie straty do 3 trafień. Kiedy wydawało się, że jest szansa na wyrórwnanie w naszej drużynie "posypały" się kary 2-minutowe (od 43 minuty nasze zawodniczki były karane aż 4-krotnie).  Osłabienie w Śrubiarni wykorzystały przeciwniczki, które konsekwentnie podwyższały wynik bramkami z kontrataku.
Mecz zakończył się wynikiem 25:35.