łść

Aktualności

2013-10-23
NIE POSZŁY ZA CIOSEM

Dziś juniorki rozegrały z Sośnicą Gliwice kolejny mecz w ŚLPR. Niestety tym razem komplet punktów został u naszych przeciwniczek.

Tego  meczu piłkari ręczne TS STAL ŚRUBIARNIA ŻYWIEC niestety nie zaliczą do udanych. Nasze szczypiornistki, podobnie jak na inaugurację sezonu, rozpoczęły spotkanie bardzo słabo i "przebudzdziły" się dopiero przy wyniku 11:1 dla Gliwiczanek . Od tego momentu oglądaliśmy wyrównaną grę obu ekip i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 19:10. Po przerwie Stalowe starały się narzucić swój rytm gry, ale każdy ich bląd bezlitośnie wykorzystywały rywalki w kontratakach. Od 45 minuty Gliwiczanki systematycznie zaczęły zwiększać przewagę i cały mecz wygrały 45:26

BRAMKI DLA STALOWYCH ZDOBYŁY: BARCIK, EICHNER, LIBIONKA 13,DURAJ 1,FICOŃ 4, RODAK 1, KAMIŃSKA 2, GOLUCH, STACHURSKA, PIECHA 1, RADECKA, PACH 2, SKUPIEŃ 2