łść

Aktualności

2013-10-20
ZWYCIĘSTWO JUNIOREK W ŚLPR

Nasze juniorki rozpoczęły spotkanie bardzo zdetermuinowane czego dowodem była bardzo dobra gra w obronie . Pierwszy kwadrans spotkania,to wyrównana gra obu ekip, jednak to Stalowe cały czas "odskakiwały" na 2-, 3-bramkowe prowadzenie a przyjezdne musiały "gonić" wynik. Od 17 minuty nasze dziewczyny, zdobywając 6 bramek z rzędu,  pokazały, że są dziś nastawione tylko na zwycięstwo i w 24 minucie prowadziły już 14:7. W drugiej połowie szczypiornistki z Pietrowic poprawiły swoją grę w ataku pozycyjnych i kilka razy zmniejszyły stratę tylko do 3 trafień,na szczęście Stalowe w tym meczu doskonale konstruowały ataki szybkie i skutecznie je kończyły. Dziś piłkarki ręczne TS STAL SRUBIARNIA wygrały zasłużenie.wszystkie zawodniczki zagrały bardzo dobre spotkanie i stworzyły zgrany kolektyw,dzięki grze zespołowej przetrwały kilka słabszych momentów i ostatecznie zwyciężyły 30:24

BRAMKI ZDOBYŁY: Barcik Weronika, Gołuch Ksenia, Eichner Natalia 1, Libionka Sylwia 5, Duraj Justyna, Ficoń Anna 7, Rodak Agnieszka 2, Kamińska Klaudia 1, Skupień Beata 4, Słowiak Dominika 2, Stachurska Paulina 1, Piecha Klaudia 1, Pach Dominika 6, Marcjasz Kinga, Nowak Aleksandra, Zadora Patrycja